http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 

Awesome Heart

Cena 8.50
Dostupnosť: Dočasne vypredané
Materiál:
Červený bambusový koral,kryštáľ,kov
Veľkosť:

Výrobca: Linda Dytrichová

Červený koral :Je po celom svete nosený ako amulet proti očarovaniu,urieknutiu a odčerpávaniu energie.Velmi silno dopĺňa a aktivuje životnú energiu a vitalitu.Používal sa aj pre ochranu detí a matiek,počas tehotenstva aj po ňom.Verí sa že pomáha očisťovať a posilňovať puto medzi matkou a dieťaťom.. Chráni ich pred nehodami, obťažovaním, falošnými priateľmi a čiernou mágiou (urieknutím). Upokojuje emócie, prináša vnútorný kľud a preto zlepšuje diplomatické vystupovanie. Zmierňuje duševné a sociálne napätie. Posilňuje naše sebavyjadrenie, ale súčasne v nás posilňuje i zmysel pre spoločenstvo s inými ľuďmi. Podporuje kvalitu spolužitia, v ktorej sa ľudia svojimi individuálnymi vlastnosťami dopĺňajú. Priťahuje do života lásku a hojnosť, predovšetkým červený koral, ktorý je "kameň vášne".
Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny.Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti a kožné ochorenia Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pomáha pri migréne.