http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 

Chakra Healing

Akcia
Cena 6.90
Pôvodná cena 7.50, Zľava 8 %
Dostupnosť: skladom +5
Farba:
červená
Veľkosť:
Materiál:
Ametyst,Sodalit,Tyrkenit,AventurínTigrie oko,Karneol,Koral,

Výrobca: Linda Dytrichová

Náramok chrániaci proti urieknutiu s energetickými kameňmi,ktoré priaznivo pôsobia na čakry,pomáhajú ich harmonizovať a posilňovať..

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi tým, že ich energiu premieňa na lásku..

Sodalit spája logiku s intuíciou a otvára dokorán bránu vnímavého ducha, lebo prináša informácie z vyššej mysle až dole na telesnú úroveň. Podnecuje činnosť epifýzy a tretieho oka. Prehlbuje meditáciu.

Tyrkenit  harmonizuje oblasť hrdla a krku. Je preto veľmi účinný pri liečbe zápalov v oblasti hrdla, aktivizuje funkciu štítnej žľazy a harmonizuje krčnú čakru. Podporuje vyjadrovanie, posilňuje našu vôľu, upokojuje, znižuje napätie a prináša harmóniu a vnútorný mier

Aventurín stabilizuje duševný stav, podporuje vnímavosť a zvyšuje kreativitu. Učí citlivému vnímaniu rôznych možností a variant riešenia – hlavne tých, s ktorými prichádzajú ostatní. Aventurín spája v jedno rozumovú a citovú vrstvu osobnosti. Pomáha pri úľave od zlosti a podráždenia. Podnecuje prejavy citov a pomáha nám zotrvať v srdci iného človeka.

Tigrie oko v sebe spája pozemskú energiu s energiami Slnka, aby s ich pomocou navodilo stav vysokých vibrácií, ktoré sú ale napriek tomu uzemnené a privádzajú do zeme duchovnú energiu, udržuje rovnováhu nižších čakier a podnecuje rast kundalíni.
Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a kliatbam.


Karneol vás uzemní a ukotví v súčasnej realite. Jedná sa o stabilizujúci kameň s vysokou energiou. Výborne obnovuje vitalitu, motiváciu a účinne stimuluje tvorivé schopnosti.
 Dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu v podnikaní i ďalších oblastiach.

Koral sa spája s minulosťou a odovzdáva ďalej poznatky z minulosti. Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na to, aby v nás vyvolal vnútornú premenu.