Produkty

Love Balance

Cena 18.00
Dostupnosť: Dočasne vypredané
Materiál:
Onyx,Kryštáľ,kov,hematit
Veľkosť:
Výrobca: Linda Dytrichová
Záručná doba: 0

Náramky sú v predaji aj samostatne tu:

http://mysticsun.sk/buddha-crystal/p997943c14094

http://mysticsun.sk/buddha-onyx/p997941c37929

Partnerské duchovné náramky pre podporu vyváženého harmonického vzťahu...

Ónyx je kameňom dodávajúcim silu, prináša ráznosť, vytrvalosť a životnú silu. Uľahčuje prijímanie poučenia z minulosti, zvyšuje sebadôveru a pomáha vyrovnať sa s podmienkami vo vašom okolí.
Ukotvuje roztržitosť svojho majiteľa do pohody stálejšieho prístupu k životu. Celkovo zvyšuje schopnosť sebakontroly. Pôsobí ako duševné tonikum, ktoré znižuje inak celkom ochromujúci strach a obavy. Ónyx prináša nedoceniteľný dar dochádzať k uvážlivým rozhodnutiam.
 Udržuje v tele rovnováhu energií jin a jang.

Horský krištáľ pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu.
Uvádza nositeľa do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.
Zvyšuje duševné schopnosti a naladí vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. Ak sa použije pri meditácii, dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Je najúčinnejším príjemcom naprogramovania.
Na mentálnej úrovni napomáha sústredeniu a uvoľňuje dosiaľ uzamknutú pamäť. Horský krištáľ je vynikajúci očistný kameň,pre zablokované emócie..