http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 

Saint Michael Archangel

NOVINKA
Cena 15.50
Dostupnosť: skladom +2
Veľkosť:
Retiazka 50cm; amulet 4,5 x 2,5 cm
Materiál:
Retiazka stainless steel ; amulet pevný patinovaný kov

Záručná doba: 0
KS

Nádherný,magický a mocný štítový ochranný amulet archanjela Michaela.Osobne som unesená jeho výrazom a vyžarovaním energie ktorá z neho prúdi.Michael je vsadený do štítu,čo je sám o sebe silný ochranný symbol odpradávna používaný ako amulet pre ochranu.Z druhej strany štítu je Staroslovienskou bukvicou písaný nápis ..Michael Ochraňuj Nás.. doplnený o znaky obrazového písma (t.zn.Znak vyjadruje celé slovo alebo obraz,výraz-kompletnú myšlienku) a v preklade znamená :Stvoriteľ zoslal ochrancu,ktorý chráni harmóniu ducha a pokoj duše človeka v Javnom svete ! ..(tento preklad nieje úplne dokonalý alebo absolútne presný ale význam je správny ) Toto starodávne písmo a obrazové písmo je už samo o sebe veľmi silným žiaričom,energiou ktorá chráni,oživuje a tvorí.V spojení so symbolom štítu a s archanjelom Michaelom na jeho čele,ktorý je najmocnejším ochrancom proti temnote a zlu,vytvára skutočne silný ochranný amulet (obranný tvarový žiarič).

Dodatok: Amulet je očistený a posvätený vo vode z Mariánky (pútnické miesto) v Nedeľu 15 teho a mesiac práve svieti v znamení Leva.Nedeli vládne Slnko a z anjelov má vládu práve archanjel Michael .

Keď na nedeľu pripadne dátum 15 teho,považuje sa za silný magicky pozitívny deň.Pred takouto nedeľou je v piatok vždy 13 teho takže táto nedeľa vyrovnáva negatívne energie piatku a preto je výnimočná pre posväcovanie a nabíjanie presne tohto amuletu...

Verím že každý,ktorému sa tohto amuletu dostane absolúne precíti a prijme jeho ochrannú silu.Na tohto archanjela nedám dopustiť,pretože z vlastnej skúsenosti poznám, že skutočne v ťažkej chvíli dokáže zachrániť život.

           NECH JE VÁŠ ŽIVOT POŽEHNANÝ POKOJOM  A BEZPEČÍM  MOJI MILOVANÝ !


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód