Produkty

Sviečka na posilnenie jasnovidnosti...

Farba:
žltá
Veľkosť:
4a 8cm
Výrobca: Linda Dytrichová
Dostupnosť: dočasne vypredané
5.00

Velmi silná magická sviečka,pomáha  zdokonaliť  a cvičiť jasnovidnosť a intuíciu..
Prináša jasné vhlady do situácií,pomáha správne sa rozhodnúť vďaka tomu že nám odhalí skutočné zámery
a veci ukáže také aké sú bez klamstva..Odhaluje veci budúce aj minulé aj prítomné do ktorých nevidíme a
potrebujeme vidieť..
Pomocou symbolov sviečka pôsobí silnou magickou silou,preto si premyslite na čo sa chcete opýtať a či nazaj chcete odpoveď..
Dá sa použiť aj v prípade ak potrebujeme aby sa druhý pozrel na situáciu našími očami a pochopil tak naše jednanie..takto pomáha aj odstrániť nedorozumenia..
Sviečku je možné zapáliť aj pri veštení,podporuje jasnejší vhľad..
 Môžme ju zapáliť pri rozhovore s osobou od ktorej sa chceme dozvedieť pravdu alebo si prajeme aby v rozhovore bola úprimná..

Symboly na sviečke:
Koruna bohyne ISIS-dva opačným smerom sa pozerajúce hady a medzi nimi červenou farbou symbolizované slnko..je prejavom múdrosti ktorá riadi vesmír a život..bohyňa Isis  vás tak chráni pred príliš skorým poznaním,intuitívne budete vedený k správnym otázkam,ktorých odpovede vždy správne a pozitíne ovplyvnia vaše ďalšie rozhodnutia..
Oko poskytuje jasnovidné vhľady,posiľuje vašu schopnosť vidieť do ľudí a pravdivo zhodnotiť situácie v ktorých sa ocitnete..
Anejskym písmom napísané slovo vidieť spolu so špirálou pod ním posiluje čakru tretieho oka a rozvíja jeho schopnosti..
Sviečku treba zapáliť a sústrediť sa na otázku na ktorú chcete odpoveď..a požiadať vesmír aby vám ukázal pravdu alebo vám poslal intuitívne vedenie ako sa zachovať alebo rozhodnúť tak aby bol výsledok  pre vás pozitívny..

Pre posilňovanie tretieho oka zapálime sviečku a pozeráme do plameňa toľko koľko znesieme,
tak aby nám to nebolo nepríjemné..potom zavrieme oči a plameň si predstavujeme v mysli naším tretím okom...po nejakej dobe(u každého je individuálna)pocítime že sa naše tretie oko otvorilo a buď prostredníctvom snov alebo vízií dostávame skryté informácie..