Amulet Archanjela Rafaela

Farba:
retiazka: stainles steel(rôzny vzor)Amulet- patinovaný kov
Veľkosť:
dlžka retiazky 45cm,veľ.amuletu:v.4,5cmš3,5cm
Poznámka:
Retiazka sa môže líšiť od obrázku
Dostupnosť: skladom 6 ks
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Archanjel Rafael je boží posol..boží lekár..ten ktorý uzdravuje bolesti duše srdca a tela..je zároveň tým, ktorý odnáša modlitby k bohu a prináša odpovede z vesmírnych sfér k nám späť na zem a pomáha nám tieto nebeské informácie správne pochopiť a podľa toho ich pozitívne použiť v našich životoch..

Ďalej je anjelom liečenia a uzdravenia,jeho energia má moc uzdraviť nás po psychickej a j fyzickej stránke...môže nás intuitívne alebo cez náhodu dostať k správnemu lekárovi,poukázať na nami nepoznané účinné lieky alebo nové účinné liečebné postupy,vďaka ktorým sa uzdravíme...tak nás nabáda aj k správnej životospráve a starostlivosti o telo a dušu..podnecuje v nás chuť pre zdravé jedlo a fyzický pohyb.

Pomocou tohto posväteného amuletu sa automaticky spájame s jeho energiou a nosením dávame najavo prosbu o pomoc.Preto je väčšinou energia amuletu cítitelná...
Amulet okrem spomenutých energetických vyžarovaní podporuje aj intuíciu,spojenie sa s vyšším ja a anjelmi,harmonizuje telo a dušu,pomáha uzdraviť sa z následkov stresu a vyčerpania....Odporúčam všetkým ktorý chcú pozitívne zmeniť svoj život..:)