http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 
Božie oko - ochranná sviečka

Ochranná meditačná sviečka Božie oko - Gods eye mandala -Protected by God

Farba:
Biela
Veľkosť:
11cmx5,5cm
Výrobca: Linda Dytrichová
Záručná doba: 0
Kód: 180
Dostupnosť: skladom 5 ks
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Symbol Božieho oka je od dávnych čias používaný ako ochrana pred temnými silami alebo pred neprajnými ,zlostnými myšlienkami a pocitmi vyslanými proti nám od druhých ľudí. Ak máte pocit že k vám niekto takéto energie vyslal alebo vysiela alebo máte doma alebo v priestore nevysvetliteľnú ťaživú energiu ktorej sa potrebujete zbaviť, cítite sa vyčerpaný keď ste pred tým boli bežne fit, prestalo sa vám dariť, kazia a strácajú sa vám veci, začali ste byť chorľavý aj keď na to nie je reálny zdravotný dôvod, zrazu máte neustálu smolu... tak potom  je zapálenie takejto sviečky veľmi žiadúce.

Avšak ..pred tým ako túto sviečku zapálite, doprajte si nejaký čas a popremýšľajte prečo a odkial by k vám mohli takéto energie prúdiť. Zamyslite sa nad tým a či už na niečo prídete alebo nie v každom prípade požiadajte o odpustenie v zmysle :

Ospravedlňujem sa ak som vedome alebo nevedome komukoľvek ublížil/a. Nebolo to mojím zámerom. Preto prosím o odpustenie a takisto odpúšťam aj ja. Odpúšťam sebe a odpúšťam ostatným. Dobro je vo mne..dobro je okolo mňa.

Keďže zapálením tejto sviece žiadame o pomoc čistú božskú energiu, je takéto úprimné vyslovenie potrebné. Aj naše srdce musí byť čisté ak chceme aby náš život a my ako bytosť sme boli očistený od zaťažujúcich energií. Ak napríklad vieme kto na nás zlo posiela, zapálime sviecu a požiadame o očistu ale my potom k tomuto človeku vysielame sami zlostné myšlienky a slová tak ťažko pocítime úľavu. Takto to fungovať nebude. Božská energia sa neprikláňa na žiadnu stranu ale koná spravodlivo pre všetkých a vždy vyslyší úprimné prosby a uzdraví akúkoľvek situáciu.

Pri zapálení sviece vyslovíme našu prosbu a požiadame o to čo potrebujeme. Ak žiadame o pomoc a ochranu, očistenie pre inú osobu tak je potrebné vysloviť jej meno alebo postaviť k svieci fotografiu danej osoby. A po vyslovení modlitby, prosby je potrebné poďakovať. Jednak tak vyjadrujeme vieru v to že naša modlitba je vypočutá (poďakovali sme akoby už bolo vykonané) a za ďalšie je vďačnosť emócia s veľmi silnou frekvenciou ktorá umožňuje zhmotnenie našich prianí.

Sviečku môžete páliť podľa potreby na viac krát alebo ju môžete nechať spáliť naraz. Je však potrebné aby ste sviečku mali na bezpečnom mieste pretože horí približne dva dni.

Prajem vám nech božia sila chráni vaše kroky a nech sa dobro a pokoj prejaví vo vašich životoch.