http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 
Crystal Chakra

Materiál:
Kamene,gumička,kov
Veľkosť:
Záručná doba: 0
Dostupnosť: Skladom
11.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny náramok z  matne brúseného Kryštálu s čakrovými kameňmi a čínskym symbolom nazývaným uzol dlhovekosti(nekonečný uzol).Vďaka kryštálu očisťuje negatívne energie zachytené v aure a zároveň chráni pred ďalším ukladaním nežiadúcich energií,ktoré nám zaťažujú myseľ a srdce.Prostredníctvom čínskeho symbolu Uzla dlhovekosti prináša múdrosť,šťastie,dlhý a zdravý život, poskytuje energiu na prekonanie životných prekážok a ochraňuje pred nešťastím.Doplnený o korálky z kameňov stimuluje a vyrovnáva naše energetické centrá (čakry)..Pre každú čakru je určený vlastný kameň s energiou ,ktorá harmonicky s čakrou rezonuje.

Pre čakru (MÚLADHÁRA) 1.čakra je kameňom Koral, ktorý ovplyvňuje životnú energiu-základný inštinkt potrebný k prežitu,ovplyvňuje sexualitu a rozmnožovanie..Koral poskytuje aj ochranu pred napadnutím koreňovej čakry cudzími energiami a pomáha dopĺňať a obnovovať životnú energiu..

Pre čakru (SVATHISTÁNA)  2.čakra je kameňom Karneol, ktorý podporuje pokoj,ukludňuje a prebúdza duchovnú siu a múdrosť.Takisto predstavuje sexualitu ale skôr po emocionálnej a duchovnej stránke,ďalej má na starosti medziľudské vzťahy a tvorivosť,je centrom predstáv ale emocionálnym spôsobom-v čakre tretieho oka je tiež centurm predstáv ale mentálnym spôsobom.

Pre čakru (MANIPURA) je kameňom Tigrie oko,ktoré posiluje vôľu a rozhodnosťDodáva odvahu uskutočniť vlastné rozhodnutia ale aj vedieť sa obrániť,pred nežiadúcimy vplyvmi alebo ľudmi a ich názormi a myšlienkami ohladne toho čo je pre nás dobré..

Pre čakru (ANAHÁTA) 4.čakra je to kameň Avanturín,ktorý pomáha v tejto čakre prečistiť a odstrániť bolesť a udržiava svojimi láskypnými a pokojnými vybráciami srdcovú čakru zdravú a otvorenú krásam života.

Pre čakru (VISHUDDA) je kameňom Tyrkenit,ktorý napomáha sebavyjadreniu a prináša pokoj,rozvahu,vnútornú múdrosť a uvedomelosť.

Pre čakru (Ajna) je kameňom Sodalit,ktorý stimuluje činnosť tretieho oka,posilňuje intuíciu a pomáha správne s ňou pracovať a vedieť využiť všetko čo nám prináša.spája našu logickú myseľ s emocionálnymi vnemami a harmonizuje ich tak aby sme správne využili duchovné poznatky vo fyzickom svete.

Pre čakru (SAHASRARA) je kameňom Ametyst,ktorý nás prepája s našími vyššími silami  a vylaďuje naše vybrácie pre komunikáciu s nimi a prináša vnútorné pochopenie poznatkov ,ktoré nám tieto naše vyššie ochranné sily (božstvá,anjeli,majstri,silové zvieratá) odovzdávajú..