http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 
Five Rocks

Materiál:
Lávový kameň,Jaspis,Koral,Tyrkys,Labradorit,Bronzit
Veľkosť:
Výrobca: Linda Dytrichová
Dostupnosť: skladom 3 ks
13.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tento náramok je zložený z  viacerých kameňov,ktoré poskytujú rôznorodú energiu pre individuálnu osobnosť nositeľa.

Lávový kameň: Poskytuje uzdravenie telu aj duši,očisťuje od negatívnych energií nahromadených v aure a posiluje schopnosť brániť sa voči nepriazni osudu.

Červený koral:Poskytuje ochranu pred negatívnymi energiami,uhranutím a kliatbami.Priťahuje do života lásku a pravé priateľstvá.Je kameňom rodiny a upevňuje a harmonizuje vťahy.

Leopardí Jaspis:Je kameň ktorý keď nosíme sme pod ochranou bohov.Poskytuje energiu múdrosti,rozvahy a bystrého chápania.Pomáha vybrať si v živote správnu cestu a prekonať prekážky ktoré nám do cesty stavia osud.

Labradorit:Je mystický kameň,ktorý prináša vnútorný pokoj a pozitívne pocity.Vďaka nemu sa cítime slobodne.Prináša uvoľnenie,odstraňuje stres a napätie. Z čakry solar plexu odstraňuje negatívne emócie (napríklad pocit viny) a mení deštruktívne citové naprogramovanie osobnosti v pravý opak.

Zelený Tyrkys: Obnovuje rovnováhu a uvádza do vzájomného súladu čakry spolu s jemným vyšším telom. Ladí fyzické telo na duchovné vibrácie, udržuje rovnováhu, prispieva k sebarealizácii a pomáha hľadať riešenie problémov.Pomáha pri sústredení a učení a prebúdza tvorivé schopnosti.Zároveň je tak ako koral účinným ochranným kameňom,ktorý sa od nepamäti používa ako amulet.

Bronzit: Poskytuje energiu vytrvalosti,priebojnosti a pomáha dosahovať stanovené ciele.Tento kameň bol v obľube u starých rimanov ktorý si ho so sebou nosily na vojenské výpravy,pretože im pomáhal dosiahnuť víťazstvo a ochraňoval ich v boji.Po stáročia sa verí že tento kameň ochraňuje život nositeľa pred nebezpečím smrti.