http://www.ludmila.sk/

Regeneračné centrum

 


Obráť svoju tvár k slnku,
vtedy tiene padnú za teba...

Nehovor Ganeshovi aké máš veľké problémy..povedz svojim problémom aký veľký je tvoj Ganesha...

 

 

 

 

 
Zen Budha sviečka

Meditačná sviečka

Farba:
Biela
Veľkosť:
11cmx5,5cm
Výrobca: Linda Dytrichová
Záručná doba: 0
Kód: 177
Dostupnosť: skladom 5 ks
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pokoj v duši a harmónia v živote je to čo nepochybne hľadá a potrebuje  každý z nás. No bohužiaľ veľmi často zažívame pravý opak týchto energií. Sme napätý, nepokojný a vystresovaný...veď áno máme toho veľa, musíme toto a musíme tamto..všetko treba urobiť rýchlo, neodkladne a najlepšie hneď..proste musíme...Musíme! Nie je čas na uvoľnenie, nie je čas na rozjímanie, na chvíľku pre seba.. Naozaj? nieje čas? Nemáme ani chvíľku počas dňa na to aby sme sa zastavili a venovali sa sebe? Niečo vám prezradím...skutočne raz..a to na konci vášho života..nastane chvíľa keď už naozaj nebudete mať čas ani pre seba ani pre ostatných..Nechcem vás týmto vystrašiť, chcem však aby ste si uvedomili aký vzácny je váš život..váš životný čas na tejto zemi...a aký vzácny ste vy...vy ako bytosť..

A preto odložte bokom všetky veci ktoré musíte..Musíte urobiť..a venujte čas tomu čo je skutočne podstatné a dôležité a to – Ste Vy sám!

Nájdite si počas týždňa zopár chvíľ pre seba...napustite si vaňu, nalejte do nej vonné oleje, pustite obľúbenú hudbu  a zapáľte si túto nádhernú meditačnú sviečku..Spojte sa v mysli s energiou Budhu a požiadajte ho o pokoj vo vašej mysli, srdci a v duši..Vnímajte chvíľu krásnu pokojnú Budhovu tvár – zavrite oči a vpustite harmóniu ktorú ste si takto vytvorili okolo seba – do seba..Nachvíľku vypustite všetko čo musíte, všetko čo vás zaťažuje, všetko čo vás bolí, trápi a ubíja..nechajte to na týchto pár chvíľ mimo svojho vedomia a oddajte sa pokojnému kúpeľu pri svetle sviece ktorá je práve pre takýto účel vyrobená..aby ste sa zbavili nepríjemných a dotieravých myšlienok a pocitov opakujte si v duchu či nahlas... Pokoj vo mne..Pokoj okolo mňa!

..Toto je jeden z mnohých príkladov ako môžete túto sviečku použiť...môžete si ju napríklad zapáliť ak k vám príde návšteva a vy potrebujete vyladiť energie aby všetci boli v pohode...alebo si ju môžete zapáliť vo vašej firme, v práci ak je vám to umožnené, doma ak treba upokojiť rozvášnené emócie po hádke alebo nedorozumeniach..môžete ju zapáliť pre iného človeka a popriať mu na diaľku pokoj (treba vtedy vysloviť jeho meno alebo postaviť pri sviečku fotku).Alebo si sviečku zapáľte proste počas dňa, nech harmónia a pokoj prúdia vo vašom živote a v priestore okolo vás, zapáľte si ju počas meditácie alebo vašej pracovnej umeleckej činnosti...vždy vám vnesie svetlo pokoja a hamónie do vášho života...

Prajem vám pokoj v mysli, srdci a v duši...spokojnosť vo vašom živote.. OM SHANTI