Ochranný amulet sv.Benedikt (chir.oceľ)

Materiál:
Chirurgická oceľ
Veľkosť:
amulet 3 cm,retiazka cca 50 cm
Dostupnosť: skladom 3 ks
10.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Toto je veľmi silný ochranný amulet,odhliadnuc od toho či vyznávate kresťanstvo alebo iné náboženstvo,tento amulet pôsobí aj tak.Ja sama ho nosím a už niekoľko krát som sa presvedčila o jeho neústupnej sile ktorú mi dáva a pritom nevyznávam ani kresťanstvo ani iné náboženstvo.Mám svoju špecifickú vieru ,ktorá je čistá, bez zbytočných dogiem a rozkazov.A tento amulet ako aj ostatné amulety funguje na základe vašej viery a nie na základe vierovyznania.

Tento amulet vás ochráni pred všetkou neprajnosťou a záludnosťou okolia,bude chrániť váš pokoj a harmóniu a zároveň vám pomôže prekonať ťažké časy v živote..Dodá vám potrebnuú silu a výdrž...dôverujte jeho energii a nechajte sa ňou viesť...


Nosením medaily dáva človek najavo, že sa stavia pod ochranu sv. Benedikta. Exorcizmus je znakom odmietnutia diabla a jeho pokušenia, ako to urobil sv. Benedikt. Zvláštnou formou medaily je tzv. benediktínsky kríž, čo je vlastne krucifix, ktorý má na krížení ramien vloženú medailu sv. Benedikta. Oboje predmety možno nechať požehnať. Za svoj v Bohu ponorený život dostal svätý Benedikt zvláštne dary: liečiť nemocných, vyháňať zlých duchov, nazerať do prítomnosti a do budúcnosti (pápež Gregor Veľký potvrdzuje u Benedikta prorocký dar),... Na jeho príhovor a modlitby sa diali mimoriadne udalosti a zázraky. Jeho chýr a uznanie boli také veľké, že dokonca ho do Monte Cassina prišiel navštíviť víťaz nad Rimanmi – Totila, kráľ Gótov.

Pri svätcovi je nápis: „Crux sancti patris Benedicti“ (Kríž svätého otca Benedikta). Na obrube je nápis: „Eius in obitu nostro prasentia muniamur“ (Nech nás jeho prítomnosť chráni v hodine smrti).
Na druhej strane medaily je kríž s písmenami „C-S-P-B“, čo znamená opäť „Crux sancti patris Benedicti“ (Kríž svätého otca Benedikta). Nad krížom je nápis „PAX“ (Pokoj), čo je heslo rehole. Niektoré medaily majú namiesto textu Pax písmená „IHS“, čo znamená „Iesus Hominum Salvator“ (Ježiš Spasiteľ ľudí). Na ramenách kríža sú písmená, ktoré znamenajú: „Crux Sacra Sit Mihi Lux“ (Svätý Kríž nech mi je svetlom) a „Non Draco Sit Mihi Dux“ (Diabol - doslova drak - nech nie je mojím vodcom). Na okraji sú začiatočné písmená exorcizmu: „Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana - Sunt Mala Qua Libas, Ipse Venena Bibas“ (Choď preč satan, nezvádzaj ma k márnostiam; to, čo mi nahováraš je zlé, sám si vypi svoje jedy).